Dialog - Gabinet logopedyczny


Drogie Mamy, Szanowni Pacjenci!
W związku z przenoszeniem gabinetu do nowej siedziby ponowne wznowienie działalności planujemy na początek października. W celu umówienia wizyty w naszym gabinecie prosimy o kontakt pod koniec września.
Do zobaczenia!


O mnie

Nazywam się Elżbieta Marciniak, jestem logopedą, polonistką oraz nauczycielką wiedzy o kulturze. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, Rybnickiego Zespołu Doskonalenia Logopedów oraz Jastrzębskiego Zespołu Doskonalenia Logopedów. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński na Wydziale Filologicznym oraz podyplomowo pedagogikę sztuki. Studia logopedyczne ukończyłam na kierunku logopedia z neurologopedią , a pracę dyplomową z dysartrii napisałam pod okiem dra Michała Bitnioka, uznanego w świecie polskiej logopedii autorytetu. Ukończyłam również studia podyplomowe o kierunku : Diagnoza i terapia pedagogiczna z alternatywnymi metodami komunikacji.

Jako logopeda pracowałam w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 5 w Baranowicach, później w przedszkolu „Kraina Skrzatów” oraz w Zespole Szkół Specjalnych w Orzeszu. W ramach badan przesiewowych podjęłam również współpracę z przedszkolem „Wesołe krasnoludki” w Żorach. Obecnie pracuję jako nauczyciel w Zespole Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju oraz w Prywatnej Szkole Podstawowej „Żorek” prowadząc zajęcia z retoryki i emisji głosu.

Przy tworzeniu własnego gabinetu zaangażowałam wszystkie siły i całą moją energię. Pozyskane z funduszy unijnych dotacje pozwoliły na stworzenie gabinetu nowoczesnego i przyjaznego.

Zapraszam, przekonajcie się sami, jak może wyglądać terapia na miarę XXI wieku.

Copyright 2011 by dia-log.pl. Realizacja TOMBIT